Jako fundacja współpracujemy z OSIR „Praga Południe”, DOSIR „Prawy Brzeg” czy z Urzędem M.St Warszawy Dzielnica Wilanów , Dzielnica Praga – Południe, Dzielnica Mokotów, Dzielnica Bielany.

Nasi instruktorzy to doświadczeni zawodnicy od najmłodszych lat związanych z uprawianiem sportu – pływanie czy ratownictwem wodnym.

W roku 2023 r. jedna z instruktorek zajęła 4 i 5 miejsce w Mistrzostwach Świata Pływania Masters w pływaniu w Japonii
oraz ustanowiła rekord Polski na dystansie 50 m stylem klasycznym w pływanie Masters. Specjalizuje się w doskonaleniu pływania osób dorosłych
i przygotowaniem do startów w zawodach.

Nauczymy Cię pływać

Nasza oferta zajęć

Prowadzimy zajęcia dla niemowląt, dla dzieci i młodzieży, osób dorosłych. Każdy z nas posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji pływackich. Podchodzimy do każdego podopiecznego w sposób indywidualny, wiemy kto z kim będzie współpracował najlepiej. W pracy z najmłodszymi dziećmi stawiamy na uśmiech oraz naukę poprzez zabawę. Dzięki wykorzystaniu różnorodnego sprzętu wspieramy koordynację wzrokowo-ruchową, koncentracje, umiejętności chwytne dzieci. Pobudzamy receptory równowagi.

Po latach nauki, uważamy, że w sporcie bardzo ważne jest wypracowanie prawidłowych nawyków, prowadzących do najwydajniejszej prowadzącej do na najbardziej efektywnej techniki pływackiej. W początkowej fazie nauki pływania dzieci, młodzieży i dorosłych skupiamy się na prawidłowym wdechu i wydechu do wody.

Prowadzimy również zajęcia terapeutyczne w wodzie wykorzystując zasady koncepcji Halliwick.

Współpracujemy z Ogniskami Pracy Pozaszkolnymi w Warszawie, świadcząc od lat usługi nauki i doskonalenie pływania dla dzieci i młodzieży oraz z fundacją Otylii Jędrzejczak przy projektach sportowo-edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z Polski.

Jako fundacja współpracujemy z firmą www.technikaplywania.com

Zapraszamy do zapisów przez formularz zgłoszeniowy.