Zdobyte w ostatnim czasie doświadczenie pozwala nam na przeprowadzanie profesjonalnych szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Pragniemy, aby każda z osób mogła w łatwy sposób zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności ratowania ludzkiego życia. Swoje działania prowadzimy w bardzo wielu miejscach – w szkołach, firmach oraz podczas różnego rodzaju imprez. W ostatnim czasie propozycja organizacji First Aid Poland została wzbogacona również o szkolenia w domu.

Kurs pierwszej pomocy – postaw na sprawdzone rozwiązania

Od teraz każda z osób, bez względu na to czy mowa o dziecku, nastolatku czy osobie dorosłej, może nauczyć się ratowania ludzkiego życia. Nie ma potrzeby nawet ruszania się z domu, bowiem nasi instruktorzy przyjadą do Państwa! W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno dzieci, rodzice, jak i dziadkowie – każdemu z nas może bowiem przydać się umiejętność udzielania pierwszej pomocy.

Oferowane przez nas szkolenia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, która sprzyja rozwojowi i zdobywaniu nowej wiedzy oraz nowych umiejętności. Kadra doświadczonych instruktorów powoduje, że zajęcia charakteryzują się profesjonalizmem i merytoryką. Nasi nauczyciele pierwszej pomocy odpowiedzą na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości – przez cały czas trwania szkolenia są bowiem do Państwa dyspozycji.

Czego nauczysz się na kursie?

Podczas zajęć uczymy podstawowych umiejętności, które są niezbędne podczas udzielania pierwszej pomocy. Uczymy przede wszystkim sprawnego wzywania służb ratunkowych, odpowiedniego zabezpieczenia poszkodowanego w wypadku drogowym, a także technik ratowania osób nad wodą. Nasi instruktorzy uczą również resuscytacji krążeniowo-oddechowej, która może uratować życie osoby w czasie zatrzymania akcji serca.

Podczas kursu pierwszej pomocy wszelkie ćwiczenia są prezentowane i wykonywane na specjalnym manekinie, dzięki któremu każda z osób może przećwiczyć zdobytą wiedzę w praktyce. W zależności od liczby uczestników, szkolenie z pierwszej pomocy trwa od 3 do 5 godzin. Zależy nam, aby każdy uczestnik zajęć po przeprowadzonej lekcji posiadał niezbędną wiedzę, która w bliższej lub dalszej perspektywie czasowej pozwoli na uratowanie człowieka w sytuacji zagrożenia.

Nie czekaj i już dziś postaw na rozwój swój oraz swojej rodziny!