Kim Jesteśmy?

Jesteśmy grupą przyjaciół związanych ze sportem oraz ratownictwem od najmłodszych lat. Jesteśmy pozytywni, empatyczni oraz otwarci na wszelkie nowości dzisiejszego świata.

Pragniemy uświadomić członków naszego społeczeństwa – w każdym wieku, jak ważna jest umiejętność udzielania pierwszej pomocy. Dążymy do zmiany sposobu postrzegania tej umiejętności i otwarcia ludzi na troskę o własne zdrowie, a nawet życie. Organizujemy szkolenia w szkołach, przedszkolach, firmach a nawet warsztaty dla całych rodzin. Podkreślamy także istotę posiadania wiedzy w kwestii bezpieczeństwa nad wodą.

Pragniemy stworzyć każdemu warunki do skorzystania ze sposobów na prawidłowy rozwój, zdobywanie wiedzy i zadbanie o swoją kondycję psychiczną oraz fizyczną.

First Aid Poland

First aid Poland to inicjatywa stworzona przez osoby medyczne, których misją jest nauczanie wszystkich chętnych jak pomagać innym w sytuacjach bezpośredniego zagrożenia życia. First aid Poland swoje działania opiera na wytycznych Europejskiej Rady Resuscytacji oraz przekazuje wiedzę zgodnie z systemem szkoleniowym IFACC (International First Aid Certification Centre).

Pasja

Wiedza

Profesjonalizm

Fundacja Technika Rozwoju

TECHNIKA ROZWOJU to owoc długoletniej współpracy kilku wspaniałych osób, które z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. First aid Poland to przedsięwzięcie szczególnie ważne dla każdego z nas. Chcemy aby jak najwięcej osób uzyskało niezbędną wiedzą z zakresu technik udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz uświadomiło sobie jak ważna jest niesienie pomocy drugiej osobie.